Viber (099) 497-39-47

Продукция


Термогума Силіконова Пластина Пориста - 2; 6; 8; 10ммТермогума Силіконова Пластина Пориста - 2; 6; 8; 10мм

Силікон пористий купить, Гума силіконова пориста. Силікон вспінений термостійкий. Силікон для низьких і високих температур (від -60 до +250C)

Силікон - це матеріал, безсумнівною перевагою якого є його стійкість до низьких і високих температур (від -60 до +250C).

Ця властивість робить його ідеальним в якості теплоізолятора.

Крім того, він відмінно гасить вібрації і може використовуватися в контакті з їжею і питною водою.

Ширина рулона 1000мм, Товщина листа 2мм, 6мм, 8мм, 10мм

Термосиліконова Пластина Пориста

Застосування: харчова промисловість, фармацевтична промисловість, виноробна промисловість, лікеро-горілчаний завод, холодильні камери, сушарки, опалювальні прилади, електроніка.

Переваги силікону

Може використовуватися в широкому діапазоні температур від -60 до +250 C. Чудова стійкість до термічного та атмосферного старіння. стійкість до УФ-випромінювання, найменша остаточна деформація, гідрофобність і антиадгезія поверхні, висока чистота і фізіологічна індиферентність.

Силікон використовується скрізь, де до матеріалів висуваються найвищі вимоги.

Силіконова гума стійка до екстремальних температур, озону, іонізації, радіації, вологи, стресу, погодних умов, тривалого зберігання та використання. Завдяки цьому силіконові вироби охоче використовуються в багатьох галузях промисловості. Силіконові вироби широко використовуються в медицині, фармації та харчовій промисловості - скрізь, де потрібні довговічність, стерильність і хімічна чистота.