Viber (099) 497-39-47, (099) 254-00-37

Продукция


Каталог продукції


Каталог продукції | силикон | гума || Silverprom, katalog-produkcii, каталог продукції, силикон, гума,  пластина, трубки, шнур .

 Каталог продукції,Силіконова гума,Силіконові ущільнювачі,ущільнювач гумовий,Силіконові шланги,шнури силіконові,гумовий шнур,Вакуумна гума,пориста гума,Гума харчова,Капролон, поліамід,Фторопласт,поліуретан,трубка пневматична,рукава вентиляційні,Шланги

На базі багаторічного досвіду роботи наше підприємство сформувало оптимальний асортимент гумотехнічних виробів і комплектуючих до промислового обладнання. Ми поставляємо тільки якісну продукцію, виготовлену з європейських матеріалів або привезену від провідних іноземних виробників.
У нашому каталозі продукції Ви зможете ознайомитись з переліком нашої продукції: характеристиками, видами, типорозмірами, сферами застосування, умовами застосування і зберігання, методами обробки.
Наше підприємство активно розвивається і впроваджує нові види товарів на вимогу сучасних технологічних тенденцій. 

Види гуми з силікону, виготовлення з силікону, виготовлення виробів з гуми, виготовлення виробів з силікону, виготовлення силіконових виробів, вироби з гуми, вироби з силікону, харчова гума, харчова гума купити, харчовий силікон для виготовлення, застосування силікону, виробництво виробів з гуми, виробництво виробів з силікону, виробництво силікону, виробництво силіконових виробів, прокладки силіконові, гума для ущільнення, гума харчова, гума силіконова.

ВИДИ ГУМИ

ТМКЩ тепломорозокислотолугостійкі
ТМКЩ тепломорозокислотолугостійкі, стійка до тепла, до морозу, кислотної і лужної середах, тому вони можуть бути використані в агресивному середовищі, в прісній або морській воді, в промисловій воді, яка не містить органічних розчинників. робоча температура для цього виробу може коливатися в діапазоні від -45 до +80 градусів Цельсія.
АМС - атмосферомаслостойкая (обмежено озоностойкості). робоче середовище для такої пластини - це азот, атмосферне повітря, інертний газ і так далі. робоча температура від -30 до +80 градусів Цельсія. мбс - маслобензостойкая, використовується в середовищах інертних газів, в повітряному середовищі приміщень, в ємностях судин, в нафтовому паливі, в бензині, в азоті.
техпластини ПОРИСТІ
Техпластини пористі застосовуються для виготовлення деталей вирубним способом, призначених для використання в якості амортизаторів і для ущільнення різного виду зєднань. робоче середовище - повітря, пил, бризки води. температура експлуатації від - 50 ° с до + 70 ° с. не допускається контакт з мастильними матеріалами, маслами, гасом, бензином та іншими подібними речовинами, а також з кислотами, лугами, газами. пориста гумова пластина не призначена для роботи в контакті з харчовими продуктами і нафтопродуктами.
техпластини губчасті
Техпластини губчаті використовуються для виготовлення амортизаційних, вібро, звуко- і електроізолюючих прокладок, а також у вигляді герметизуючих ущільнень. температура експлуатації від -45 ° с до + 70 ° с. випускається розмірами не менше 200 не більше 500 мм, товщиною від 8 до 20 мм, що здається щільність від 250 до 800 кг / м3.
ТЕХПЛАСТИНА ВАКУУМНА
Техпластина вакуумна призначена для роботи в нерухомих зєднаннях вакуумних систем, що застосовуються в різних вакуумних установках, виготовляється Неформові або формовим способом. пластини вакуумні виготовляються з гум світлих тонів. температура експлуатації від -8 до +70 с. допускається короткочасне застосування ущільнюючих прокладок з пластини при температурі від -45 до +80 с. Неформові (рулонний), товщина до 10мм, ширина 1200 мм; формовий, товщина від 1 до 40 мм, розміри 500 * 500, 700 * 700 мм, 1000 * 1000 мм.
ТЕХПЛАСТИНА харчова
Техпластина харчова, гост 17133-83, використовується для виготовлення ГТВ і монтажу вузлів і з'єднань, що контактують з різними харчовими продуктами при тиску до 0.6 МПа і температурі від -30 ° с до + 100 ° С. поставляється в рулонах товщиною від 1 мм до 10 мм. підрозділяється на наступні типи:
тип 1 - молоко, вершки, молочні продукти, м'ясо, риба; тип 3 - фрукти, овочі, фруктові та овочеві соки, пюреі консерви, пиво, дріжджова суспензія, питна вода, газована вода, мінеральна вода, квас, цукрові сиропи та інші безалкагольние напої; тип 4 - вина, горілки, коньяки та інші алкогольні напіткі.тіп 5 - рибні, масляні, овочеві консерви, солоні мясні та рибні продукти, овочі та гриби мариновані та квашені (солоні).
Пластина РЕЗИНОВАЯ СИЛІКОНОВА
Пластина гумова силіконова використовується для виготовлення виробів, що служать для ущільнення нерухомих зєднань, запобігання тертя між металевими.