Viber (099) 497-39-47

Продукция


⚡≡223. Шнур Силіконовий Круглого Перерізу | Каталог⚡≡223. Шнур Силіконовий Круглого Перерізу | Каталог

Силіконовий шнур круглого перерізу, 2мм, 3мм, 4мм, 5мм, 6мм, 8мм,10мм,12мм,14мм,16мм,18мм, 20мм, 24мм. Доставка по Україні.  

Силіконовий ущільнювач круглий, квадратний, прямокутний шнур (профіль) не чутливий до дії озону, ультрафіолету, тривалого впливу вологості і атмосферних опадів. Має високі експлуатаційні показники і тривалий термін служби завдяки високій пружності і міцності на розрив.

Силіконові шнури можуть використовуватися при контакті з харчовими продуктами і у фармацевтиці. Силікон не наповнений сажею і тому придатний для електроізоляції. Силіконовий профіль температуростойкий володіє низькою твердістю в слідстві чого, використовується при статичних умовах роботи.

Силіконовий шнур круглого перерізу, 2мм, 3мм, 4мм, 5мм, 6мм, 8мм,10мм,12мм,14мм,16мм,18мм, 20мм, 24мм

Силіконові шнур круглого, прямокутного, квадратного перерізів різних розмірів, виготовлені із силіконової гуми стійкі до впливу морської і прісної води (в тому числі киплячої), розчинів солей, спиртів, фенолів, мінеральних масел, кислот і лугів, перекису водню, озону, вакууму, впливу радіації, до електричних полів, електричної короні і дузі.

Область застосування шнурів із силіконової гуми:

  • Для апаратів з переробки та виготовлення харчових продуктів, хлібопекарської, кондитерської, м'ясомолочної промисловості (ущільнювачі термостійкі для печей, хлібопекарень і расстройных шаф), де потрібно харчової допуск і можливість роботи ущільнень в широкому діапазоні температур від -60°С до +260°С (короткочасно до +300°С).

  • Як ущільнювачі морозостійкі для холодильних і морозильних камер.

  • Як силіконові шнури для світильників LED, дозволяють ущільненню працювати не обмежений час без порушення герметичності, забезпечуючи довговічний ресурс роботи світильника, захищаючи від пападанія вологи, конденсату, шкідливих парів і пилу. Можуть застосовуватися у всіх виконаннях освітлювальних приладів.

  • Для ущільнення різних видів з'єднань гідравлічних, паливних, масляних, пневматичних систем.

  • В якості ущільнювальних матеріалів, демпфуючих прокладок в обладнанні. Для ущільнення різного виду з'єднань, захисту поверхні від пилу, бруду, світла, тепла, для ізоляції вузлів.

  • Для вакуумних систем, що працюють при розрядці до 133,3х10 -12 МПа, в екстремальному температурному діапазоні.

  • Ізоляція вивідних і монтажних проводів електрообладнання, струмоведучих елементів електротехнічних пристроїв, що працюють при температурах від -60°С до +260°С. Ізоляція і герметезация тепло і газовыводящего обладнання.

  • Як прямокутний шнур силіконовий у вигляді підкладки під термонож в пакувальному обладнанні.

  • Як ущільнювачі для вікон і дверей.

  • В якості ущільнення притискної рамки.

Фізико-механічні показники силіконового шнура:

Температурний інтервал: -60 +260 °C (короткочасно 300°C)

Умовна міцність при розтягуванні, не менше: 8,0 МПа

Відносне подовження при розриві, не менше: 350 %

Твердість: 60 +/- 5 одиниць Шора А