Viber (099) 497-39-47

Продукция


949. Властивості Та Сфери Застосування Силіконової Гуми949. Властивості Та Сфери Застосування Силіконової Гуми

Властивості і сфери застосування силіконової гуми, SilverProm, силіконова гума, силікон каучук, кремнійорганіка, гума, термостійкість, еластичність, окислення, озон, радіація, фенол, спирт, олива, вуглеводні, довговічність, еластомер, фторсилікон-каучук . 
Силіконова гумова пластина термостійка  до + 250 º С 
Товщина силіконовоі пластини 1мм, 2мм, 3мм, 4мм, 5мм, 6мм, 8мм, 10мм, 20мм, 30мм, 
Ширина 1200мм 
Толщина 2мм -40мм.
Розмір 500х500 мм, 700х700 мм 
 Властивості і сфери застосування силіконової гуми, SilverProm, силіконова гума, силікон каучук, кремнійорганіка, гума, термостійкість
Силіконову гуму (чи силікон-каучук) отримують на основі високомолекулярних кремнійорганічних полімерів.
На вигляд вона нагадує синтетичну гуму або звичайну, натуральну гуму і має ряд цінних властивостей, що дозволяють силіконовій гумі зайняти особливе місце серед еластичних матеріалів і знайти широке застосування в самих різних областях техніки.
Силіконова гума відрізняється високою термостійкістю, хорошою еластичністю при низькій температурі, високими діелектричними параметрами, стійкістю до окислення, дії озону і стійкістю до дії радіації до 150 МРад.
Силіконова гума стійка до киплячої води, розчинів солей, фенолів, спиртів, мінеральних олив та гальмівних рідин, слабких лугів і кислот, а також до концентрованого перекису водню. При температурі вище 100 °C концентровані кислоти і луги руйнують силіконову гуму.
При контакті з деякими вуглеводнями в певних умовах силіконова гума сильно набрякає, проте після випару вуглеводнів повертається в первинний стан.
Температурні межі застосування силіконової гуми – від – 60 °C і до +200 °C (короткочасно – до +230 °C).
Спеціально розроблені суміші витримують температуру від – 100 °C та короткочасний нагрів до +300°С.
Вироби з силіконової гуми досить довговічні.
При температурах від – 50 °C до +100 °C довговічність необмежена (-50% подовжень при розриві), а при температурі +150 °C термін служби виробів складає до 10 років.
Еластомери на основі фторсилікон-каучука стійкіші до набрякання в паливі, мінеральних та синтетичних оливах, чим еластомери з силіконового каучуку.
Температурний інтервал застосування фторсиліконової гуми від – 80 °C до +250 °C (короткочасно до +300 °C).

Замовити силіконову гуму можна на сайті компаніі silverprom, в розділі силіконова гума термостійка