Viber (099) 497-39-47

Продукция


939. Силіконовий Клей Для Силіконової Суми |Доставка939. Силіконовий Клей Для Силіконової Суми |Доставка

Силіконовий клей для силіконової гуми, Клей для склеювання виробів із силіконової гуми, Клей для силікону, клей для силіконових гум, Чим склеїти силікон
Силіконовий клей для з"єднання силіконових ущільнювачів, силіконових пластин і профілів холодним методом.
Силіконовий клей, клей для силіконової гуми, клей силіконовий, силікон - унікальний за властивостями і застосування в харчовій промисловості для склеювання всіх силіконових гум.
Силіконовий клей для силіконової гуми, Клей для склеювання виробів із силіконової гуми, Клей для силікону, клей для силіконових гум, Чим склеїти силікон
Характеристики клею для силіконів:
Клей для силіконової гуми - це речовина, що клеїть, що ущільнює і вулканізуюче при кімнатній температурі під впливом вологи міститься в повітрі, стійкість до температури в межах: від - 70 ° C до + 180 ° C.
Твердість: 20 ° Sh.A, колір прозорий, стійкість до дії масел, стійкість до старіння, зберігає властивості протягом 12 місяців з дня випуску за умови зберігання в оригінальних нерозпечатаних упаковках, в температурі 5 - 25 ° C, гарантує надійне з*єднання деталей з силікону, а також силікон - метал, дерево, пластик. Не зберігати у вологих і піддаються сонячного випромінювання місцях, після відкриття тюбика слід якомога швидше використовувати весь зміст роздрукований тюбик герметично закривати і зберігати в поліетиленових мішках в температурі близько 5 ° C.
Силіконовий клей технічні характеристики
Характеристики значення
неотвержденного продукт
колір прозорий
Щільність при 20гр.С 1.09 г / см3
динамічна в*язкість 250000 МПа
Час утворення плівки при 23гр.С / вологість 50% 15-20 хв
Час затвердіння при 23гр.С / вологість 50% 12 ч / мм
отвердний продукт
колір прозорий
Щільність при 23гр.С в воді 1,10 г / см3
Твердість по Шору А 30 ум.од.
Розтягування на розрив 600%
розривна міцність 6,2 Н / мм2
опір раздиру 11,5 Н / мм
ТЕХНОЛОГІЯ ПІДГОТОВКИ ПОВЕРХНІ 
ретельно знежирити склеювані поверхні (екстракційний бензин, толуол, ацетон, спирт), нанести тонкійслой клею, легко стиснути елементи на час склеювання (близько 41 годин), надійність шва виходить після 24 годин (в разі товстих швів після близько 48 годин), склеювання повинно здійснюватися в температурі хв. + 20 ° С, можливо при найбільш високій вологості повітря.
ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ:
Клей для склеювання виробів із силіконової гуми? Клей для силікону? Чим склеїти силікон? Як склеїти силіконову гуму? Клеї для силіконових гум? Як склеїти силіконову гуму? Клей для силікону купити? Силіконовий клей для гуми, ніж приклеїти силікон до металу, клей для склеювання силіконової гуми? Як склеїти силіконову гумку?