Viber (099) 497-39-47

Продукция


⚡756. Шланг Силіконовий Термостійкий Для Харчовий | Заказать⚡756. Шланг Силіконовий Термостійкий Для Харчовий | Заказать

Шланг силіконовий, силіконові трубки, силіконові шланги, силіконова трубка, купити силіконовий шланг, силіконовий шланг харчовий.
Силіконові трубки з високоміцного силіконового каучуку безнапорная трубка, яка зберігає гнучкість в широкому температурному діапазоні (-50 ...+ 250 С) і відповідає вимогам практично будь-якого виробництва.
 Силіконові трубки, Силіконові шланги, силіконова трубка
Вони не містять пластифікаторів та інших добавок. Шланг силіконовий забезпечує високу міцність на розрив, високу термостійкість, гладку внутрішню поверхню і відмінну податливість. Силіконові трубки стійкі до старіння, озону, хімікатів, УФ, пару, спиртів. Харчова силіконова трубка фізіологічно інертна.
Силіконові трубки виготовляються різної твердості (від 40 до 60 по Шор А). Силіконова трубка не руйнується кислотами і лугами, перекисом водню, спиртами, мінеральними і органічними маслами. 
Силіконові шланги найчастіше використовуються для перенесення рідин і порошків в харчовій і фармацевтичній промисловості, для роздачі напоїв, переробки продуктів харчування і молочних продуктів, для аналітичних приладів, для виробництва приладів, електронного устаткування для стерильного наповнення і інших застосувань, що вимагають екстремальної еластичності і температури.