Viber (099) 497-39-47

Продукция


⚡751. Силіконові Ущільнювачі Каталог | Ущільнювачі Купить⚡751. Силіконові Ущільнювачі Каталог | Ущільнювачі Купить

Силіконові ущільнювачі каталог, ущільнювачі, силіконові ущільнювачі каталог, профіль силіконовий, термостійкий ущільнювач для печей.
Силіконові ущільнювачі одне з найбільш обхідних матеріалів в технологічному обладнанні. Основним завданням силіконових профілів є забезпечення герметичності робочих установок, машин, профільного обладнання, дверей термокамер і холодильних камер, різних ємностей.
Силіконові ущільнювачі — каталог, ущільнювач, профіль силіконовий, термостійкий ущільнювач для печей 
 ущільнювач, профіль силіконовий, термостійкий ущільнювач для печей
Безумовними перевагами силіконових ущільнень є: стійкість до високих і низьких температур без втрати фізико-механічних властивостей, еластичність, пружність, якість, хороша стисливість, довговічність матеріалу, висока стійкість до стирання. 
Хімічна стійкість: Силіконові ущільнювачі відмінно працюють в середовищі спиртів, рослинних олій, тваринних жирів, пара, розчинів кислот і лугів слабкої концентрації, при впливі ультрафіолету.
Вагомою перевагою силіконових ущільнювачів є їх безпечність.Профіль силіконовий абсолютно нешкідливий для людського здоров"я, тому є лідером серед ущільнень в харчовій промисловості, в тому числі як термостійкий ущільнювач для печей.
Температура експлуатації: від -50С до + 280С
Фірма виробляє силіконові ущільнювачі різних конфігурацій, з якими можна ознайомитись в каталозі нижче. Такі термостійкі ущільнювачі здатні вирішити найбільш складне технічне завдання по герметизації.