Viber (099) 497-39-47

Продукция


625. Техпластина Армована Кордом ТМКЩ - 3мм, 4мм, 5мм625. Техпластина Армована Кордом ТМКЩ - 3мм, 4мм, 5мм

Армована техпластина. Техпластина: тмкщ, гумова, армована, купити. Техпластина з тканинними прокладками ТМКЩ. Каталог. Гума 3мм, 4мм, 5мм.

Робоче середовище техпластини: повітря приміщень, ємностей, судин; азот; інертні гази при тиску від 0,05 до 0,4 МПа або вода прісна, морська, промислова, стічна без органічних розчинників та мастил; кислоти, луги концентрацією до 20% при тиску від 0,05 до 10,0 МПа.

Техпластина з тканинними прокладками ТМКЩ

Техпластина (пластина гумова та гумотканинна) вулканізована форма та рулонна для ущільнення нерухомих з'єднань, запобігання тертю між металевими поверхнями, для сприйняття одиночних ударних навантажень, а також як прокладки, настили та інші неущільнювальні гуми

Техпластини гумові та гумотканинні вулканізовані формові та рулонні Призначення: виготовлення гумотехнічних виробів, службовців для ущільнення нерухомих з'єднань, запобігання тертю між металевими поверхнями, для сприйняття одиночних ударних навантажень, а також як прокладки, настили та інші неущільнювальні вироби Техластини в залежності від призначення, конструкції та способу виготовлення випускаються: наступних марок:

ТМКЩ - техпластина ТМКЩ (тепломорозокислотощелочестойкая);

АМС - техпластина АМС (атмосферомаслостійка, обмежено озоностійка);

МБС-Техпластина МБС (маслобензостійка);

Клас гуми:

1- техпластина товщиною від 0,1 до 20,0 мм, призначена для виготовлення гумотехнічних виробів, що служать для ущільнення вузлів, що працюють під тиском понад 0,1 МПа (1,0 кг/см2);

2- техпластина товщиною від 1,0 до 60,0 мм, призначена для виготовлення гумотехнічних виробів, службовців для ущільнення вузлів, що працюють під тиском до 0,1 Мпа (1,0 кг/см2), для запобігання тертю між металевими поверхнями, а також для сприйняття одиночних ударних навантажень або як підкладки, настили.

Ф-формова техпластина, що виготовляється методом вулканізації в прес-формах на вулканізаційних пресах; Н-неформова техпластина, що виготовляється методом вулканізації в котлах, а також на вулканізаторах безперервної дії; типів: I- гумова техпластина; II- резинотканева техпластина з одним або декількома тканинними шарами.

Ступенів твердості: М-техпластина м'яка; С-Техпластина середньої твердості; Т-Техпластина підвищеної твердості.