Viber (099) 497-39-47, (099) 254-00-37

Продукция


Термостійкий ущільнювач для дверей печіТермостійкий ущільнювач для дверей печі

Компанія SilverProm пропонує, силіконовий ущільнювач термостійкий, термостійкий ущільнювач купити, ущільнювач для печей, термостійкий ущільнювач для дверей печі
Термостійкий ущільнювач із силікону виготовляється різних типорозмірів та модифікацій, можливо виробництво ущільнюючих профілів по кресленях.
Рабоча температура від -50С до +250/+280гр.С.
Властивості
Завдяки здатності гасити коливання, термостійкі силіконові гуми вибирають для виготовлення пружних елементів, щоб використовувати їх в умовах високих або низьких температур. Силіконові прокладки доцільно використовувати в таких з'єднаннях, де деформація жорстко контролюється. Такі прокладки використовують при підвищених тисках. Це ще одна з переваг силіконової гуми - малі залишкові деформації, здатність відновлення до початкових габаритам після усунення навантаження при температурі від -50 ° C до +250 ° C. Органічні ж гуми при цьому робляться жорсткими і ламкими.
термостійкий ущільнювач для дверей печі
У силіконових гум відсутня адгезія до поверхонь, що ущільнюються стиків.
Серед усіх загальновідомих гум кремнійорганічні мають найбільшу атмосферостійкість, вони не сприйнятливі до окислення киснем повітря і озоном, до УФ-променів, тому вони не старіють і не деформуються в досить жорстких умовах.
Силікони мають і підвищену радіаційною стійкістю. Інертність в хімічному відношенні робить можливим їх використання в якості сполучних ущільнень в обладнанні для хімічної промисловості.
Використання 
Силіконові гумові профілі є незамінним та унікальним з'єднувальним елементов рухомих та стаціонарних елементів виробничого обладнання та устаткування