Viber (099) 497-39-47

Продукция


⚡Купити Ущільнювач На Люк Цистерн Для Молока | Каталог⚡Купити Ущільнювач На Люк Цистерн Для Молока | Каталог

Кутити ущільнення. Виготовляємо ущільнювачі на люка авто-цистерн, люка танків, люка ємностей, будь-якої конфігурації і розмірів. Каталог. Вибір.тел.0992540037  
Термостійкий ущільнювач із силікону виготовляється різних типорозмірів та модифікацій, можливо виробництво ущільнюючих профілів по кресленях.
Рабоча температура від -50С до +250/+280гр.С.
Властивості
Завдяки здатності гасити коливання, термостійкі силіконові гуми вибирають для виготовлення пружних елементів, щоб використовувати їх в умовах високих або низьких температур. Силіконові прокладки доцільно використовувати в таких з'єднаннях, де деформація жорстко контролюється. Такі прокладки використовують при підвищених тисках. Це ще одна з переваг силіконової гуми - малі залишкові деформації, здатність відновлення до початкових габаритам після усунення навантаження при температурі від -50 ° C до +250 ° C. Органічні ж гуми при цьому робляться жорсткими і ламкими.
термостійкий ущільнювач для дверей печі
У силіконових гум відсутня адгезія до поверхонь, що ущільнюються стиків.
Серед усіх загальновідомих гум кремнійорганічні мають найбільшу атмосферостійкість, вони не сприйнятливі до окислення киснем повітря і озоном, до УФ-променів, тому вони не старіють і не деформуються в досить жорстких умовах.
Силікони мають і підвищену радіаційною стійкістю. Інертність в хімічному відношенні робить можливим їх використання в якості сполучних ущільнень в обладнанні для хімічної промисловості.
Використання 
Силіконові гумові профілі є незамінним та унікальним з'єднувальним елементов рухомих та стаціонарних елементів виробничого обладнання та устаткування