Viber (099) 497-39-47

Продукция


⚡≡496. Ущільнювач Для Вікон і Дверей Купить⚡≡496. Ущільнювач Для Вікон і Дверей Купить

Ущільнювач самоклеючий. Самоклеючий ущільнювач для дверей. уплотнитель для металлических дверей купить. ущільнювач для дверей.

 В асортименті самоклейний ущільнювач представлений в трьох типах: D, E, P 

 Самоклеючий ущільнювач для дверей

Ущільнювач — стрічка на клейовій основі, що сама клеїться, застосовується в металевих, дерев'яних і пластикових конструкціях.

При проклеюванні віконних і дверних конструкцій він надійно захищає приміщення від перепадів температури, холоду, вітру, вологості, пилу та шуму. Ущільнювачі дверей діляться на кілька типів: гумові, поролонові, силіконові та пластмасово-гумові.

Ущільнювач гумовий — найбільш популярний, виготовлений з синтетичного каучуку, відрізняється високою зносостійкістю, еластичністю, що не піддається зовнішнім впливам ультрафіолетових випромінювань і пилу. Гумові ущільнювачі мають абревіатуру EPDM.

Такі ущільнювачі витримують перепади температур від -40 до +70 градусів. Наклеюються безпосередньо на дверний/віконний короб чи двері/вікна, завдяки чому, при закриванні дверей виключається стукіт об коробку, двері зачиняються тихо, і також забезпечує хорошу теплоізоляцію і звукоізоляцію.