Viber (099) 497-39-47

Продукция


⚡Фторпластина (Фториста Гума )Viton, FKM, FPM 2, 3, 4мм⚡Фторпластина (Фториста Гума )Viton, FKM, FPM 2, 3, 4мм

Фториста гума (Viton, FPM, FKM) має високу стійкість до температур і хімікатів. Діапазон температур: від -20 С до +200 С (короткочасно до +230 С).

Фторпластина ФКМ, ФПМ, ВІТОН

ФторПЛАСТИНА FKM, FPM, VITON 2 ММ - ОПИС І ХАРАКТЕРИСТИКИ

Пластина виготовлена з фторкаучуку, твердістю 75ША +/-5, щільністю 1,9 г/см3. Має термостійкість від -30 C до +250 C

 ФТОРПЛАСТИНА (ФТОРИСТА ГУМА )VITON, FKM, FPM 2, 3, 4 ММ

Товщина плити - 2 мм

Ширина плити - 1,2 метра

Довжина плити - 10 метрів. Весь рулон містить 12 м2

Колір - чорний

Твердість - 75 ShA +/-5

Широкий діапазон хімічної стійкості, температурний діапазон, низька остаточна деформація та відмінні властивості старіння роблять фторкаучук найзначнішим окремим еластомером, розробленим останнім часом.

Фторвуглецеві еластомери - це високофторовані вуглецеві полімери, стійкі до сильного хімічного впливу та впливу озону.

Фторущільнювачі використовуються в літаках, автомобілях та інших механічних пристроях, які вимагають максимальної стійкості до високих температур і роботи в багатьох рідинах. Цей матеріал підходить для застосування у високому вакуумі.

Діапазон робочих температур від -30 С до +250 С. Протягом тривалого періоду часу FKM можна використовувати при температурах до 200 C, але він також здатний витримувати тимчасово вищі температури. Згідно з автомобільними характеристиками, вони часто служать щонайменше 5000 годин.

Також випускаються спеціальні склади з підвищеною хімічною стійкістю. Стійкість до набухання зростає зі збільшенням вмісту фтору, але гнучкість (еластичність) погіршується при низьких температурах.

При правильному складі суміші вулканізати фтору можна використовувати в низьковольтних кабелях як ізоляцію.

Зшиті пероксидом каучуки FKM демонструють хорошу стійкість до водяної пари та добавок амінового масла.

Найнижче значення залишку після тиску деформації отримують за допомогою систем зшивання на основі бісфенолів.

FKM, як і більшість високоефективних гумових сумішей на основі еластомерів, потребує «випічки» після нормального затвердіння для досягнення оптимальних фізичних властивостей затверділого. Етап нагрівання зазвичай проводять у циркуляційній печі протягом 2-24 годин при 150-250 C, залежно від складу. «Попереднє нагрівання» також використовується для усунення залишкових летких речовин, що утворюються під час процесу вулканізації, які можуть порушити або знищити хімічні поперечні зв’язки, утворені в результаті вулканізації, і негативно вплинути на кінцеві фізичні властивості. Це «після затвердіння» збільшить міцність на розрив, покращить остаточну щільність при стиску та подовження, а отже, вимагає відповідності фізико-механічним вимогам.