Viber (099) 497-39-47

Продукция


⚡Вітонова Гума Каталог | Вітон Гумовий Лист - Купити⚡Вітонова Гума Каталог | Вітон Гумовий Лист - Купити

Вітон Гумовий Лист 2мм, 3мм, 4мм. Вітонова Гума Купити. Вітоновий гумовий лист завтовшки 2 мм. Лист із фторкаучуку товщиною 2 мм. Опис.

Переваги використання каучуку Viton у порівнянні з альтернативними каучуками, що відповідають вимогам FDA:

Нетоксичний. Без запаху. Не залишає слідів та не псує продукти харчування. Неалергенний. Стійкий до олій. Стійкий до жирів.

Стійкий до вуглеводнів; палива та кислоти Може використовуватися для виготовлення прокладок, ущільнень, з'єднань та смуг у місцях, де є продукти харчування, напої або фармацевтичні препарати.

 гумовий лист  Viton

Високоякісний фтореластомір Viton® забезпечує термо- та хімічну стійкість для автомобільної, аерокосмічної, нафтогазової та інших сфер застосування з високими вимогами до ущільнення, недоступних для інших матеріалів.

Технічні характеристики

Високоякісна чорна гума Viton 70 Shore A.

Розмір листа: ширина 1,2 м х рулони 5 м або 10 м.

Матеріал: Фтореластомір FKM

Висока хімічна стійкість, маслостійкість і паливостійкість

Товщина: 2 мм, 3 мм, 4 мм

Колір чорний

Щільність питома вага: 1,85 г/см3

Твердість по Шору A 70 ± 5

Міцність на розтяг МПа 7 хв.

Подовження при розриві: 200%

Мінімальна температура: -20C

Максимальна температура: +250C

Опір розриву (кг/см): 20

Залишкова деформація при стисканні (22 години при 70 C: 62%

Що таке гумовий лист Viton?

Каучук Viton являє собою фтореластомер, синтетичний каучук на основі фторвуглецю, розроблений для забезпечення високої термостійкості та хімічної стійкості.

Вітон краще за гуму?

Вітон являє собою синтетичний каучук і фторполімерний еластомер, який використовується в кільцях ущільнювачів та інших формованих або екструдованих виробах. Він забезпечує найкращу стійкість до рідин серед усіх комерційних гум. За високих температур Viton зберігає хороші механічні властивості в порівнянні з іншими еластомерами.

У чому різниця між EPDM та Вітоном?

Маючи низьку проникність для широкого спектру речовин, вітон стійкий до деградації та корозії від більшої кількості хімікатів та рідин, ніж EPDM, але EPDM працює набагато краще за низьких температур, ніж вітон, а також має тенденцію бути дешевшим.

Який стандартний матеріал для вітона? Властивості матеріалу Viton®: хімічна стійкість Ущільнення Viton® мають виняткову стійкість до агресивних видів палива та хімічних речовин. Viton також має всесвітню реєстрацію ISO 9000. Це робить ущільнення Viton® придатними для інтенсивного використання без послаблення, подовження чи розриву.

Що краще Viton чи PTFE?

Вітон у порівнянні з тефлоном (ПТФЕ) - Вітон забезпечує більшу термостійкість, але не має хімічної стійкості порівняно з тефлонами (ПТФЕ). Крім того, тефлон трохи менш термостійкий, але пропонує набагато більше неадгезивних властивостей.

У чому різниця між FKM та Viton?

Фтореластомір зазвичай називають FKM FPM або VITON™ на честь популярного бренду, що його виробляє. Ви можете побачити цю накладку в різних місцях під різними назвами, але вони однакові. Спочатку розроблений Du Pont, він виробляється рядом компаній у всьому світі.

Недоліки ущільнень Viton®

З точки зору продуктивності Viton® не є ідеальним для будь-якого застосування. Наприклад, при надмірно високих температурах (або при впливі вогню) фтореластомери, такі як Viton ® , розкладаються, часто виділяючи фтористий водень, який є токсичним і викликає постійне подразнення дихальних шляхів.

Вітон пластик чи гума?

Viton® є торговою маркою фторвуглецю (FKM) та зареєстрованою торговою маркою The Chemours Company. Цей синтетичний каучуковий полімер зазвичай використовується в кільцях ущільнювачів авіаційних двигунів, автомобільних паливних системах та інших пристроях, що вимагають високих температур і низької залишкової деформації при стиску.

Який бренд FKM Viton?

FKM/Viton являє собою компаунд Viton типу A з гладкою поверхнею по Шору A 75. Має відмінну стійкість до аліфатичних та ароматичних вуглеводнів, нафтових олій, палива, озону та атмосферних впливів, хлорованих розчинників, мастильних матеріалів і тваринних або рослинних олій.

Чому ФКМ такий дорогий?

Каучук FKM є продуктом преміум-класу завдяки своєму хімічному складу та подальшій хімічній стійкості. Тому він має більш високу ціну, ніж інші нефторовані вуглеводні, а низькотемпературні сорти можуть бути особливо дорогими.

Як називається вітонова гума?

Фтореластомер, FKM, FPM і Viton® - це різні назви одного і того ж сімейства синтетичних каучуків. Назв для цього матеріалу навіть більше, ніж ми тут перерахували, це найпоширеніші назви.