Пишите на Viber (099) 497-39-47

Продукция


Пластмаси I Полімери (Фторопласт, Поліуретан, Поліамід)Пластмаси I Полімери (Фторопласт, Поліуретан, Поліамід)

Купити пластмаси та полімери. Фторопласт в Листах й Стержнях. Поліетилен PE-1000, поліуретан стрижневий і листовий. Поліамід. Каталог. Доставка.

Пластмаси й полімери знайшли широке застосування в харчовій промисловості, легкої й важкої індустрії, а також у будівництві. Компанія пропонує ПВХ листи, поліуретан стрижневий і листовий, стрічки ФУМ, фторопласт стрижневий і листовий, фторопластові стрічки, капролон стрижневий і листовий, фторопласт графітонаполненний, капролон графітонаполненний.

Купити пластмаси та полімери

Полімери — це матеріал для великої групи речовин, що використовуються майже у всіх сферах виробництва продукції практичного призначення: від машинобудування до харчової та фармацевтичної промисловостей. Простіше кажучи, на основі полімерів виготовляють гума, пластик і пластмаси, фарби, лаки та багато іншого.

  • Фторопласт: стрижневий, листовий

  • капролон стрижневий і листовий

  • капролон графітонаполненний: стрижневий і листовий

  • поліуретан: стрижневий і листовий

  • полиацеталь;

Для того, щоб зрозуміти, що вам потрібно: наприклад, фторопласт або капролон, потрібно знати сфери застосування тих чи інших матеріалів.

Фторопласт

Володіє високою міцністю, термостійкістю, стійкістю до природних і хімічних агресивних впливів. Застосовується не тільки в харчовій промисловості. В цілому, фторопласт застосовується для: виробництва сальників, підшипників, шин, деталей для мотора і т. д. в машинобудуванні

Капролон і полиацеталь

Матеріал, що відрізняється високою зносостійкістю і міцністю. Часто використовується замість металів у машинобудуванні та при виготовленні промислового обладнання. При цьому, вироби з капролона або поликапроамида обходиться на порядок дешевше, ніж, наприклад, нержавіюча сталь, але володіє схожими властивостями. Міцністю, стійкістю до корозії, невисоким коефіцієнтом тертя, довгим терміном служби та т. д. Крім того, капролон важить в 6-7 разів менше.

Спеціальний вид поликапроамида — капролон графітонаполненний, що містить добавки графіту. В цілому, має ті ж властивості, що і звичайний капролон, але з більш низьким коефіцієнтом тертя: у 2-3 рази. Це робить деталі з цього матеріалу ще більш зносостійкими.

Використовуються, в першу чергу, для виробництва рухомих деталей: шестерень, що обертаються, деталей конвеєрних ліній, роликів, кронштейнів і т. д.

Матеріал, дуже схожий за характеристиками та властивостями з капролоном — полиацеталь або триоксиметилен. При цьому, він більш ефективно витримує удари, і стійкий до розколу.

Поліуретан

Поліуретан — це полімерний матеріал, який отримав широке застосування в різних сферах. Може виготовлятись у різних формах: від твердих пластиків до еластичних м'яких гум. Залежно від форми, застосовується для виготовлення різних деталей різного призначення. Що б ви не виробляли — від взуття до деталей ущільнювачів в машинобудуванні — вам напевно будуть корисні поліуретани.

ФТОРОПЛАСТ СТРИЖНЕВИЙ.

ФТОРОПЛАСТ ЛИСТОВИЙ.

КАПРОЛОН ГРАФІТОНАПОВНЕНИЙ СТРИЖНЕВИЙ.

КАПРОЛОН ГРАФІТОНАПОВНЕНИЙ (ЛИСТОВИЙ).

ПОЛІПРОПІЛЕН ЛИСТОВИЙ БІЛИЙ.

ПОЛІУРЕТАН ЛИСТОВИЙ.

ПОЛІУРЕТАН СТРИЖНЕВИЙ.

КАПРОЛОН СТРИЖНЕВИЙ БІЛИЙ.

ПОЛІАМІД ЛИСТОВИЙ.

КАПРОЛОН ЛИСТОВИЙ.

ПОЛІПРОПІЛЕН СТРИЖЕНЬ (ПРУТОК).

КАПРОЛОН МАСЛОНАПОВНЕНИЙ ЛИСТ.

ПОЛІПРОПІЛЕН ЛИСТОВИЙ РІЗНИХ РОЗМІРІВ ВІД 3 ММ ДО 15 ММ.

ПОЛІПРОПІЛЕН СІРИЙ ЛИСТОВИЙ.

ПОЛІАЦЕТАЛЬ ЛИСТОВИЙ РІЗНИХ РОЗМІРІВ.

ПОЛІАЦЕТАЛЬ ЧОРНИЙ СТРИЖЕНЬ.

ПОЛІЕТИЛЕН ШМАТКИ РІЗНИХ РОЗМІРІВ (ПЕ-300, ПЕ-1000, ПЕ-500).

ПОЛІАЦЕТАЛЬ БІЛИЙ СТРИЖНЕВИЙ.

ПОЛІАЦЕТАЛЬ ЛИСТОВИЙ.

ПОЛІЕТИЛЕН PE-500.

КАПРОЛОН МАСЛОНАПОВНЕНИЙ СТРИЖЕНЬ.

КАПРОЛОН МАСЛОНАПОВНЕНИЙ ЛИСТОВИЙ.

ПОЛІЕТИЛЕН PE 300.

ПОЛІЕТИЛЕН PE-1000.

ПОЛІЕТИЛЕН PE-500.