Viber (099) 497-39-47

Продукция


Добро пожаловать


ТОВ ФІРМА СІЛВЕР

Silverprom

Третій десяток років роботи на ринку, комплектуючих до обладнання, гумотехнічних виробів до техніки, механізмів. Головний принцип роботи — професіоналізм, надійність гарантований результат. Впровадження нових технологій. Прагнення бути сильним підприємством в Україні це мета роботи. Інженери підприємства постійно працюють над покращенням іміджу підприємства та вирішення завдань сучасного виробничого циклу агропромислового комплексу України.

У нас Ви знайдете РТІ для різних галузей: для харчової та хімічної промисловості, для фармацевтичних підприємств, для сільського господарства та машинобудування, для систем деревообробки та вентиляції, для нафтопереробних заводів.

Завжди в наявності на складі формові та не формові гумові пластини різної товщини та призначення. Технічна, маслобензостійка, силіконова, термостійка, вакуумна, харчова, пориста, фторосиліконова гума для прокладок, настилів, кілець, ущільнень у технологічному обладнанні, для виготовлення мембран, теплоізоляційних гумових елементів, амортизаторів та ін.

Спасибі, що відвідали сайт, сподіваємося, що допомогли у вирішенні Ваших завдань!