Продукция


Харчова гумаХарчова гума

Харчова гума

SILVERPROM предлагает купить-Харчова пластина ГОСТ 17133, техпластина харчова, харчова гума, шнур харчової, ущільнювальний шнур.

Техпластина харчова виготовлена ??з гумової суміші білого кольору, має дозвіл для застосування у виробництві продуктів харчування.

Харчова гума в листах випускається товщиною до 30 мм (формовий харчова пластина). Резина листовая підходить для роботи з усіма харчовими продуктами і випущена згідно ГОСТу 17133-83 . Робоча температура техпластини коливається в діапазоні від -30 до +100 градусів Цельсія. Можлива короткочасна експлуатація гуми при температурі +120 С.

Якщо постійна температура роботи обладнання - це +120 і вище градусів, то в такому випадку використовується термостійкий харчова гума  . Також такий тип харчової гуми найчастіше застосовують для міжфланцеве ущільнень в харчовому виробництві.

Харчова гума рулонний має середню ступінь твердості і довжину до 10 метрів при ширині 1,2 метра. Водночас не формовий харчова гума має гарну химстойкостью.

Для умов, де потрібна гнучкість, міцність і одночасно м'якість гуми, важливі амортизаційні та мембранні характеристики, компанія виробляє з натурального каучуку м'яку харчову гуму. Такий тип харчової гуми ідеально підходить для насосів.

Ущільнювальний шнур харчової з білої гуми для ущільнення з'єднань харчового технологічного обладнання.

 SILVERPROM предлагает купить-Харчова пластина ГОСТ 17133, техпластина харчова, харчова гума, шнур харчової, ущільнювальний шнур.