Продукция


Силіконові трубки, силіконові шлангиСиліконові трубки, силіконові шланги

 Силіконові трубки, силіконові шланги

SILVERPROM предлагает купить-Силіконові трубки, силіконові шланги, трубка силіконова, термостійкий трубка, силіконовий шланг 

-силіконові шланги, трубка силіконова, термостійкий трубка, силіконовий шланг, трубки ТКР для електроізоляції, шланг термостійкий, силіконовий рукав.

Силіконові трубки виготовляються з якісної харчової силіконової гуми.

Силіконова гума (силікон від латинського Silicium - кремній) з якої виготовляються трубки є, в своєму роді, унікальним матеріалом, який володіє властивостей не властивими іншим типам гуми.

Трубка силіконова, силіконовий шланг володіють чудовою гнучкістю, еластичністю, мають відмінні електроізоляційні властивості, які не токсичні, стійкі до озону і атмосферних впливів.

Основними критеріями при виборі силіконових шлангів є: внутрішній діаметр, зовнішній діаметр і товщина стінки.

Робоча температура силіконових шлангів - від -40С до + 250С .

Робоче середовище експлуатації: харчова та мінеральна вода, соки, оцет, вино, пиво, спирти, молоко і молокопродукти, олію та інші харчові продукти, більшість кислот і лугів.

Колір харчових трубок : прозорий матовий, білий, червоний.

Трубки із силіконової (кремнийорганической гуми) знайшли широке застосування практично у всіх напрямках промисловості, а особливо харчової промисловості та медицині.

Також в наявності трубки ТКР 1000 В для електроізоляції проводів.

SILVERPROM предлагает купить-Силіконові трубки, силіконові шланги, трубка силіконова, термостійкий трубка, силіконовий шланг