Продукция


Силіконові профілі | ущільнювачі термостійкіСиліконові профілі | ущільнювачі термостійкі

Силіконові профілі | ущільнювачі термостійкі

 SILVERPROM предлагает купить-Купити силіконові ущільнювачі, силіконовий профіль, термостійкий ущільнювач, ущільнювач силіконовий 

Промислові підприємства в процесі виробництва, особливо комбінати з виробництва харчових продуктів, піддають свою продукцію термообробці.

Термостійкі силіконові ущільнювачі застосовують для ущільнення зазорів дверних прорізів і з'єднань.

Для кожної промислової одиниці властиві різні типорозміри ущільнювача.

Ущільнювач для дверей з силікону - це не тільки екологічний і жароміцний, але і найбільш довговічний варіант вирішення проблеми.

Виробництво ущільнювачів включає широкий діапазон розмірів і кілька варіантів його виконання.

Силіконовий ущільнювач в Р-образному виконанні найбільш часто використовують для ущільнення хлебопечей, коптильних і сушильних камер, в установках сушіння продуктів деревообробки. У розділі наведені та інші форми силіконового профілю.

Шнур силіконовий круглий і прямокутний випускається в розмірі від 2 мм і використовується для захисту робочої порожнини.

За своєю природою вироби з силікону мають середній ступінь твердість, однак при цьому вони залишаються досить еластичним матеріалом.

Шнур силіконовий пористий має ті ж експлуатаційні характеристики, що і монолітний, але він значно м'якше і добре виконує функції амортизатора.

SILVERPROM предлагает купить-Купити силіконові ущільнювачі, силіконовий профіль, термостійкий ущільнювач, ущільнювач силіконовий