Google
 
(099)254-00-37
(097)723-42-46

Гума силіконоваГума силіконова

Силіконова гума - найбільш затребуваний матеріал в промисловості. За хімічною структурою силікон - це високомолекулярні кремнійорганічні сполуки.

Силіконова гума має діелектричні властивості, це Біоінертні і еластична пластина. Силіконової гумі властива також хімічна інертність і екологічність.

Це довговічний матеріал, термін експлуатації техпластини залежить від робочої температури обладнання - від 10 років до 1 місяця або декількох годин.

Експлуатаційні характеристики силіконів призводять до високої затребуваності цього матеріалу в різних галузях і областях.

Силіконова гума загоряється з великим зусиллям, при горінні виділяє діоксид кремнію, який ще носить назву біла сажа.

Силіконова пластина випускається товщиною від 1 мм до 30 мм. Резина листовая силіконова також може бути виготовлена в листах, товщина яких варіюється до 1 мм і в широкій колірній гамі.

Температура експлуатації термостійкої гуми до +280 градусів Цельсія. Морозостійкість до -50 градусів.

Техпластина силіконова рулонний часто застосовується в якості мембрани або високотемпературної вакуумної гуми.

 Ключові слова:Гума силіконова,Гума силіконова термостійка,Силіконові пластини,Силіконове полотно,Термостійка гума,Силіконова гума,Гума силіконова пориста,Гума пориста

Гума силіконова,Гума силіконова термостійка,Силіконові пластини,Силіконове полотно,Термостійка гума,Силіконова гума,Гума силіконова пориста,Гума пориста